КиївБакуКиїв
Стоимость от 16 371 грн
Бронювати Баку


Рейс: PS0603
выполняет МАУ
Україна
09:40
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Азербайджан
13:55
Баку, Азербайджан
Гейдар Алієв (GYD)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: TK0337
выполняет Turkish Airlines
Азербайджан
08:10
Баку, Азербайджан
Гейдар Алієв (GYD)
Туреччина
10:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 20 K
Boeing 777

Рейс: TK1255
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
13:15
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Україна
15:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 20 K
Airbus A321

Як знайти і купити квитки МАУ Київ - Баку?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії МАУ в місто Баку (Азербайджан, аеропорт Гейдар Алієв) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 16 371 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Київ - Баку від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Азербайджан. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Київ - Баку від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Баку - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Баку недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Баку (GYD) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Київ в Баку від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Київ - Баку, оператором якого є компанія МАУ, можна забронювати за вартістю 16 371 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Бориспіль (Україна) і прибуває до аеропорту Гейдар Алієв (Азербайджан).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Баку: