НеапольКиївНеаполь
Стоимость от 5 413 грн
Бронювати Київ


Рейс: PQ0692
выполняет SkyUP
Італія
13:50
Неаполь, Італія
Неаполь Інтернешнл (NAP)
Україна
17:30
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 0 шт
Boeing 737-900

Рейс: PQ0691
выполняет SkyUP
Україна
09:35
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Італія
11:15
Неаполь, Італія
Неаполь Інтернешнл (NAP)
Багаж - 0 шт
Boeing 737-900

Як знайти і купити квитки SkyUP Неаполь - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Неаполь (Італія, аеропорт Неаполь Інтернешнл) від авіакомпанії SkyUP в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 413 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії SkyUP разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Неаполь - Київ від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Україна. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Неаполь - Київ від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Київ - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Київ недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Київ (IEV) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Неаполь в Київ від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Неаполь - Київ, оператором якого є компанія SkyUP, можна забронювати за вартістю 5 413 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Неаполь Інтернешнл (Італія) і прибуває до аеропорту Бориспіль (Україна).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Київ: