КиївТашкентКиїв
Стоимость от 17 897 грн
Бронювати Ташкент


Рейс: PQ7979
выполняет SkyUP
Україна
03:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Узбекистан
11:15
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: PQ7980
выполняет SkyUP
Узбекистан
12:15
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Україна
15:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити квитки SkyUP Київ - Ташкент?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії SkyUP в місто Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 17 897 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії SkyUP разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Київ - Ташкент від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Узбекистан. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Київ - Ташкент від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Ташкент - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Ташкент недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Ташкент (TAS) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Київ в Ташкент від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Київ - Ташкент, оператором якого є компанія SkyUP, можна забронювати за вартістю 17 897 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Бориспіль (Україна) і прибуває до аеропорту Східний (Узбекистан).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Ташкент: