СтамбулАмман
Стоимость от 4 165 грн
Бронювати Амман


Рейс: PC2024
выполняет Pegasus
Туреччина
20:15
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Туреччина
21:30
Анталья, Туреччина
Анталья (AYT)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Рейс: PC1800
выполняет Pegasus
Туреччина
00:45
Анталья, Туреччина
Анталья (AYT)
Йорданія
01:15
Амман, Йорданія
Амман Куїн Аліа (AMM)
Багаж - 20 K
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Стамбул - Амман?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Стамбул (Туреччина, аеропорт Сабіха) від авіакомпанії Pegasus в місто Амман (Йорданія, аеропорт Амман Куїн Аліа) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 165 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Йорданія?

Дешевий авіаквиток Стамбул - Амман - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Амман, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Стамбул - Амман та зворотній у Стамбул.
  • ✔ час вильоту з Стамбул і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Амман. Окрім прибуття в Амман Куїн Аліа можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Амман можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Амман може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Амман можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Амман можна знайти по цьому посиланню