КиївАмман
Стоимость от 5 205 грн
Бронювати Амман


Рейс: PC1723
выполняет Pegasus
Україна
02:25
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
05:30
Анкара, Туреччина
Анкара Есенбога (ESB)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Рейс: PC1710
выполняет Pegasus
Туреччина
13:30
Анкара, Туреччина
Анкара Есенбога (ESB)
Йорданія
14:20
Амман, Йорданія
Амман Куїн Аліа (AMM)
Багаж - 20 K
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Київ - Амман?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Pegasus в місто Амман (Йорданія, аеропорт Амман Куїн Аліа) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 205 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Йорданія?

Дешевий авіаквиток Київ - Амман - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Амман, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Амман та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Амман. Окрім прибуття в Амман Куїн Аліа можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Амман можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Амман може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Амман можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Амман можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Амман: