ХарківБішкек
Стоимость от 5 620 грн
Бронювати Бішкек


Рейс: PC0427
выполняет Pegasus
Україна
16:00
Харків, Україна
Харків (HRK)
Туреччина
19:10
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Багаж - 20 K
Boeing 737

Рейс: PC0702
выполняет Pegasus
Туреччина
21:20
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Киргизстан
05:25
Бішкек, Киргизстан
Бішкек (FRU)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Харків - Бішкек?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Харків (Україна, аеропорт Харків) від авіакомпанії Pegasus в місто Бішкек (Киргизстан, аеропорт Бішкек) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 620 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Киргизстан?

Дешевий авіаквиток Харків - Бішкек - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бішкек, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Харків - Бішкек та зворотній у Харків.
  • ✔ час вильоту з Харків і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бішкек. Окрім прибуття в Бішкек можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бішкек можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бішкек може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бішкек можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Бішкек можна знайти по цьому посиланню