КиївБолонья
Стоимость от 6 041 грн
Бронювати Болонья


Рейс: OK0917
выполняет CSA
Україна
05:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Чеська республіка
06:15
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Багаж - 0 шт
Airbus A319

Рейс: OK0730
выполняет CSA
Чеська республіка
07:10
Прага, Чеська республіка
Прага (PRG)
Італія
09:10
Болонья, Італія
Гугліелмо Інтернешнл (BLQ)
Багаж - 0 шт
ATR 72

Як знайти і купити дешеві квитки CSA Київ - Болонья?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії CSA в місто Болонья (Італія, аеропорт Гугліелмо Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 041 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії CSA разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Київ - Болонья - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Болонья, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Болонья та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Болонья. Окрім прибуття в Гугліелмо Інтернешнл можуть бути рейси CSA в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Болонья можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Болонья може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад CSA.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Болонья можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії CSA по напряму в Болонья можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Болонья: