ОдесаТель-Авів ЯфоОдеса
Стоимость от 7 925 грн
Бронювати Тель-Авів Яфо


Рейс: LY5130
выполняет El Al Israel
Україна
09:40
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Ізраїль
12:20
Тель-Авів Яфо, Ізраїль
Тель Авів (TLV)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: PS0788
выполняет МАУ
Ізраїль
01:15
Тель-Авів Яфо, Ізраїль
Тель Авів (TLV)
Україна
04:00
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити квитки El Al Israel Одеса - Тель-Авів Яфо?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії El Al Israel в місто Тель-Авів Яфо (Ізраїль, аеропорт Тель Авів) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 925 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії El Al Israel разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Одеса - Тель-Авів Яфо від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Ізраїль. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Одеса - Тель-Авів Яфо від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Тель-Авів Яфо - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Тель-Авів Яфо недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Тель-Авів Яфо (TLV) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Одеса в Тель-Авів Яфо від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Одеса - Тель-Авів Яфо, оператором якого є компанія El Al Israel, можна забронювати за вартістю 7 925 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Одеса Центр (Україна) і прибуває до аеропорту Тель Авів (Ізраїль).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Тель-Авів Яфо: