КраківТель-Авів Яфо
Стоимость от 4 761 грн
Бронювати Тель-Авів Яфо


Рейс: LY5120
выполняет El Al Israel
Польща
11:50
Краків, Польща
Краків Баліце (KRK)
Ізраїль
16:20
Тель-Авів Яфо, Ізраїль
Тель Авів (TLV)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки El Al Israel Краків - Тель-Авів Яфо?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Краків (Польща, аеропорт Краків Баліце) від авіакомпанії El Al Israel в місто Тель-Авів Яфо (Ізраїль, аеропорт Тель Авів) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 761 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії El Al Israel разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Ізраїль?

Дешевий авіаквиток Краків - Тель-Авів Яфо - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Тель-Авів Яфо, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Краків - Тель-Авів Яфо та зворотній у Краків.
  • ✔ час вильоту з Краків і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Тель-Авів Яфо. Окрім прибуття в Тель Авів можуть бути рейси El Al Israel в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Тель-Авів Яфо можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Тель-Авів Яфо може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад El Al Israel.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Тель-Авів Яфо можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії El Al Israel по напряму в Тель-Авів Яфо можна знайти по цьому посиланню