ЛьвівЧикаго
Стоимость от 12 707 грн
Бронювати Чикаго


Рейс: LO0766
выполняет LOT
Україна
14:40
Львів, Україна
Снілов (LWO)
Польща
14:40
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: LO0003
выполняет LOT
Польща
16:20
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Сполучені Штати
19:30
Чикаго, Сполучені Штати
О’Хара (ORD)
Багаж - 0 шт
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки LOT Львів - Чикаго?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Львів (Україна, аеропорт Снілов) від авіакомпанії LOT в місто Чикаго (Сполучені Штати, аеропорт О’Хара) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 707 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії LOT разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Львів - Чикаго - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Чикаго, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Львів - Чикаго та зворотній у Львів.
  • ✔ час вильоту з Львів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Чикаго. Окрім прибуття в О’Хара можуть бути рейси LOT в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Чикаго можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Чикаго може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад LOT.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Чикаго можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії LOT по напряму в Чикаго можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Чикаго: