ГданськОдеса
Стоимость от 3 245 грн
Бронювати Одеса


Рейс: LO3838
выполняет LOT
Польща
12:30
Гданськ, Польща
Гданьск Валенса (GDN)
Польща
13:30
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 0 шт
DeHavilland 4

Рейс: LO0769
выполняет LOT
Польща
15:40
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Україна
18:25
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Багаж - 0 шт
Embraer 175

Як знайти і купити дешеві квитки LOT Гданськ - Одеса?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Гданськ (Польща, аеропорт Гданьск Валенса) від авіакомпанії LOT в місто Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 3 245 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії LOT разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Гданськ - Одеса - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Одеса, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Гданськ - Одеса та зворотній у Гданськ.
  • ✔ час вильоту з Гданськ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Одеса. Окрім прибуття в Одеса Центр можуть бути рейси LOT в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Одеса можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Одеса може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад LOT.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Одеса можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії LOT по напряму в Одеса можна знайти по цьому посиланню