СінгапурБалі (Денпасар)
Стоимость от 2 875 грн
Бронювати Балі (Денпасар)


Рейс: KL0835
выполняет KLM
Сінгапур
17:35
Сінгапур, Сінгапур
Сінгапур Чанджі (SIN)
Індонезія
20:20
Балі (Денпасар), Індонезія
Балі (DPS)
Багаж - 0 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Сінгапур - Балі (Денпасар)?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Сінгапур (Сінгапур, аеропорт Сінгапур Чанджі) від авіакомпанії KLM в місто Балі (Денпасар) (Індонезія, аеропорт Балі) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 2 875 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Індонезія?

Дешевий авіаквиток Сінгапур - Балі (Денпасар) - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Балі (Денпасар), який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Сінгапур - Балі (Денпасар) та зворотній у Сінгапур.
  • ✔ час вильоту з Сінгапур і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Балі (Денпасар). Окрім прибуття в Балі можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Балі (Денпасар) можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Балі (Денпасар) може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Балі (Денпасар) можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Балі (Денпасар) можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Балі (Денпасар):