КиївНіцца
Стоимость от 4 570 грн
Бронювати Ніцца


Рейс: KL1382
выполняет KLM
Україна
05:45
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Нідерланди
07:35
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: KL1253
выполняет KLM
Нідерланди
09:30
Амстердам, Нідерланди
Схіпгол (AMS)
Франція
11:25
Ніцца, Франція
Ніцца (NCE)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки KLM Київ - Ніцца?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії KLM в місто Ніцца (Франція, аеропорт Ніцца) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 570 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії KLM разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Франція?

Дешевий авіаквиток Київ - Ніцца - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ніцца, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Ніцца та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ніцца. Окрім прибуття в Ніцца можуть бути рейси KLM в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ніцца можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ніцца може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад KLM.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ніцца можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії KLM по напряму в Ніцца можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Ніцца: