ТашкентСеул
Стоимость от 31 039 грн
Бронювати Сеул


Рейс: HY7513
выполняет KOREAN AIR
Узбекистан
21:20
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Корея (Південна)
07:40
Сеул, Корея (Південна)
Сеул Інчеон Інт’л (ICN)
Багаж - 2 шт
Airbus A330

Як знайти і купити дешеві квитки Uzbekistan Ташкент - Сеул?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) від авіакомпанії Uzbekistan в місто Сеул (Корея (Південна), аеропорт Сеул Інчеон Інт’л) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 31 039 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Uzbekistan разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Корея (Південна)?

Дешевий авіаквиток Ташкент - Сеул - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Сеул, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Ташкент - Сеул та зворотній у Ташкент.
  • ✔ час вильоту з Ташкент і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Сеул. Окрім прибуття в Сеул Інчеон Інт’л можуть бути рейси Uzbekistan в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Сеул можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Сеул може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Uzbekistan.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Сеул можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Uzbekistan по напряму в Сеул можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Сеул: