ТашкентХарків
Стоимость от 8 300 грн
Бронювати Харків


Рейс: HY0709
выполняет Uzbekistan
Узбекистан
08:30
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Білорусь
11:45
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Рейс: B20835
выполняет Belavia
Білорусь
23:00
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Україна
00:15
Харків, Україна
Харків (HRK)
Багаж - 20 K
Embraer 175

Як знайти і купити дешеві квитки Uzbekistan Ташкент - Харків?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) від авіакомпанії Uzbekistan в місто Харків (Україна, аеропорт Харків) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 300 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Uzbekistan разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Ташкент - Харків - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Харків, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Ташкент - Харків та зворотній у Ташкент.
  • ✔ час вильоту з Ташкент і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Харків. Окрім прибуття в Харків можуть бути рейси Uzbekistan в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Харків можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Харків може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Uzbekistan.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Харків можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Uzbekistan по напряму в Харків можна знайти по цьому посиланню