Хо Ші Мін СітіТашкент
Стоимость от 13 589 грн
Бронювати Ташкент


Рейс: OZ0736
выполняет Asiana Airlines
В'єтнам
00:35
Хо Ші Мін Сіті, В'єтнам
Тан Сон Нат (SGN)
Корея (Південна)
07:20
Сеул, Корея (Південна)
Сеул Інчеон Інт’л (ICN)
Багаж - 1 шт
Airbus A330

Рейс: HY0512
выполняет Uzbekistan
Корея (Південна)
11:05
Сеул, Корея (Південна)
Сеул Інчеон Інт’л (ICN)
Узбекистан
14:15
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Багаж - 1 шт
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки Uzbekistan Хо Ші Мін Сіті - Ташкент?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Хо Ші Мін Сіті (В'єтнам, аеропорт Тан Сон Нат) від авіакомпанії Uzbekistan в місто Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 13 589 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Uzbekistan разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Узбекистан?

Дешевий авіаквиток Хо Ші Мін Сіті - Ташкент - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ташкент, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Хо Ші Мін Сіті - Ташкент та зворотній у Хо Ші Мін Сіті.
  • ✔ час вильоту з Хо Ші Мін Сіті і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ташкент. Окрім прибуття в Східний можуть бути рейси Uzbekistan в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ташкент можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ташкент може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Uzbekistan.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ташкент можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Uzbekistan по напряму в Ташкент можна знайти по цьому посиланню