КиївДжуба
Стоимость от 17 514 грн
Бронювати Джуба


Рейс: FZ0728
выполняет Flydubai
Україна
15:10
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Об’єднані Арабські Емірати
21:45
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Багаж - 30 K
Boeing 737

Рейс: FZ0611
выполняет Flydubai
Об’єднані Арабські Емірати
09:50
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Судан
14:15
Джуба, Судан
Джуба (JUB)
Багаж - 30 K
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки Flydubai Київ - Джуба?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Flydubai в місто Джуба (Судан, аеропорт Джуба) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 17 514 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Flydubai разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Судан?

Дешевий авіаквиток Київ - Джуба - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Джуба, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Джуба та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Джуба. Окрім прибуття в Джуба можуть бути рейси Flydubai в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Джуба можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Джуба може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Flydubai.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Джуба можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Flydubai по напряму в Джуба можна знайти по цьому посиланню