Санкт-ПетербургКиїв
Стоимость от 12 887 грн
Бронювати Київ


Рейс: EL0911
выполняет Ellinair
Росія
14:40
Санкт-Петербург, Росія
Пулково (LED)
Греція
18:20
Тессалоніки, Греція
Тессалоніки (SKG)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Рейс: EL0202
выполняет Ellinair
Греція
23:50
Тессалоніки, Греція
Тессалоніки (SKG)
Україна
02:05
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Як знайти і купити дешеві квитки Ellinair Санкт-Петербург - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Санкт-Петербург (Росія, аеропорт Пулково) від авіакомпанії Ellinair в місто Київ (Україна, аеропорт Жуляни) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 887 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Ellinair разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Санкт-Петербург - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Санкт-Петербург - Київ та зворотній у Санкт-Петербург.
  • ✔ час вильоту з Санкт-Петербург і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Жуляни можуть бути рейси Ellinair в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Ellinair.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Ellinair по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Київ: