ДубаїМалеДубаї
Стоимость от 21 141 грн
Бронювати Мале


Рейс: EK0656
выполняет Emirates
Об’єднані Арабські Емірати
02:45
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Мальдіви
07:50
Мале, Мальдіви
Мале (MLE)
Багаж - 25 K
Boeing 777

Рейс: EK0657
выполняет Emirates
Мальдіви
09:15
Мале, Мальдіви
Мале (MLE)
Об’єднані Арабські Емірати
12:25
Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати
Дубаї (DXB)
Багаж - 25 K
Boeing 777

Як знайти і купити квитки Emirates Дубаї - Мале?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати, аеропорт Дубаї) від авіакомпанії Emirates в місто Мале (Мальдіви, аеропорт Мале) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 21 141 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Emirates разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Дубаї - Мале від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Мальдіви. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Дубаї - Мале від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Мале - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Мале недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Мале (MLE) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Дубаї в Мале від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Дубаї - Мале, оператором якого є компанія Emirates, можна забронювати за вартістю 21 141 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) і прибуває до аеропорту Мале (Мальдіви).