ЛьвівНеаполь
Стоимость от 2 279 грн
Бронювати Неаполь


Рейс: EG0278
выполняет Ernest
Україна
09:20
Львів, Україна
Снілов (LWO)
Італія
11:00
Неаполь, Італія
Неаполь Інтернешнл (NAP)

Як знайти і купити дешеві квитки Ernest Львів - Неаполь?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Львів (Україна, аеропорт Снілов) від авіакомпанії Ernest в місто Неаполь (Італія, аеропорт Неаполь Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 2 279 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Ernest разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Львів - Неаполь - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Неаполь, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Львів - Неаполь та зворотній у Львів.
  • ✔ час вильоту з Львів і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Неаполь. Окрім прибуття в Неаполь Інтернешнл можуть бути рейси Ernest в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Неаполь можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Неаполь може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Ernest.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Неаполь можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Ernest по напряму в Неаполь можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Неаполь: