КиївНеаполь
Стоимость от 1 991 грн
Бронювати Неаполь


Рейс: EG0276
выполняет Ernest
Україна
12:20
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Італія
14:15
Неаполь, Італія
Неаполь Інтернешнл (NAP)

Як знайти і купити дешеві квитки Ernest Київ - Неаполь?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Ernest в місто Неаполь (Італія, аеропорт Неаполь Інтернешнл) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 1 991 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Ernest разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Київ - Неаполь - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Неаполь, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Неаполь та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Неаполь. Окрім прибуття в Неаполь Інтернешнл можуть бути рейси Ernest в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Неаполь можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Неаполь може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Ernest.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Неаполь можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Ernest по напряму в Неаполь можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Неаполь: