КиївГенуя
Стоимость от 1 421 грн
Бронювати Генуя


Рейс: EG0253
выполняет Ernest
Україна
13:20
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Італія
15:00
Генуя, Італія
Христофор Колумб (GOA)

Як знайти і купити дешеві квитки Ernest Київ - Генуя?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Ernest в місто Генуя (Італія, аеропорт Христофор Колумб) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 1 421 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Ernest разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Київ - Генуя - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Генуя, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Генуя та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Генуя. Окрім прибуття в Христофор Колумб можуть бути рейси Ernest в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Генуя можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Генуя може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Ernest.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Генуя можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Ernest по напряму в Генуя можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Генуя: