ОдесаМюнхен
Стоимость от 4 263 грн
Бронювати Мюнхен


Рейс: BT0411
выполняет AirBaltic
Україна
03:40
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Латвія
06:15
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: BT0221
выполняет AirBaltic
Латвія
07:40
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Німеччина
08:50
Мюнхен, Німеччина
Мюнхен (MUC)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки AirBaltic Одеса - Мюнхен?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії AirBaltic в місто Мюнхен (Німеччина, аеропорт Мюнхен) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 263 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії AirBaltic разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Німеччина?

Дешевий авіаквиток Одеса - Мюнхен - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Мюнхен, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Одеса - Мюнхен та зворотній у Одеса.
  • ✔ час вильоту з Одеса і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Мюнхен. Окрім прибуття в Мюнхен можуть бути рейси AirBaltic в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Мюнхен можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Мюнхен може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад AirBaltic.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Мюнхен можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії AirBaltic по напряму в Мюнхен можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Мюнхен: