КиївВенеція
Стоимость от 4 185 грн
Бронювати Венеція


Рейс: BT0407
выполняет AirBaltic
Україна
04:30
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Латвія
06:20
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Рейс: BT0627
выполняет AirBaltic
Латвія
08:05
Рига, Латвія
Рига Інтернешнл (RIX)
Італія
09:45
Венеція, Італія
Марко Поло (VCE)
Багаж - 0 шт
Airbus A220

Як знайти і купити дешеві квитки AirBaltic Київ - Венеція?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії AirBaltic в місто Венеція (Італія, аеропорт Марко Поло) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 185 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії AirBaltic разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Київ - Венеція - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Венеція, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Венеція та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Венеція. Окрім прибуття в Марко Поло можуть бути рейси AirBaltic в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Венеція можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Венеція може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад AirBaltic.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Венеція можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії AirBaltic по напряму в Венеція можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Венеція: