КиївБрюссель
Стоимость от 4 579 грн
Бронювати Брюссель


Рейс: B20846
выполняет Belavia
Україна
20:45
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Білорусь
21:40
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: B20817
выполняет Belavia
Білорусь
09:30
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Бельгія
11:15
Брюссель, Бельгія
Брюссель С. Шарлеруа (CRL)
Багаж - 0 шт
Embraer 175

Як знайти і купити дешеві квитки Belavia Київ - Брюссель?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) від авіакомпанії Belavia в місто Брюссель (Бельгія, аеропорт Брюссель С. Шарлеруа) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 4 579 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Belavia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Бельгія?

Дешевий авіаквиток Київ - Брюссель - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Брюссель, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Брюссель та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Брюссель. Окрім прибуття в Брюссель С. Шарлеруа можуть бути рейси Belavia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Брюссель можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Брюссель може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Belavia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Брюссель можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Belavia по напряму в Брюссель можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Брюссель: