РимРеджо-ді-Калабрія
Стоимость от 2 002 грн
Бронювати Реджо-ді-Калабрія


Рейс: AZ1161
выполняет Alitalia
Італія
21:35
Рим, Італія
Фіумічіно (FCO)
Італія
22:50
Реджо-ді-Калабрія, Італія
Реджо-ді-Калабрія (REG)
Багаж - 0 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Alitalia Рим - Реджо-ді-Калабрія?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Рим (Італія, аеропорт Фіумічіно) від авіакомпанії Alitalia в місто Реджо-ді-Калабрія (Італія, аеропорт Реджо-ді-Калабрія) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 2 002 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Alitalia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Італія?

Дешевий авіаквиток Рим - Реджо-ді-Калабрія - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Реджо-ді-Калабрія, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Рим - Реджо-ді-Калабрія та зворотній у Рим.
  • ✔ час вильоту з Рим і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Реджо-ді-Калабрія. Окрім прибуття в Реджо-ді-Калабрія можуть бути рейси Alitalia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Реджо-ді-Калабрія можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Реджо-ді-Калабрія може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Alitalia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Реджо-ді-Калабрія можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Alitalia по напряму в Реджо-ді-Калабрія можна знайти по цьому посиланню