КиївТуніс
Стоимость от 8 624 грн
Бронювати Туніс


Рейс: AZ0593
выполняет Alitalia
Україна
05:20
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Італія
07:10
Рим, Італія
Фіумічіно (FCO)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: AZ0864
выполняет Alitalia
Італія
09:05
Рим, Італія
Фіумічіно (FCO)
Туніс
10:25
Туніс, Туніс
Картаге (TUN)
Багаж - 1 шт
Airbus A319

Як знайти і купити дешеві квитки Alitalia Київ - Туніс?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії Alitalia в місто Туніс (Туніс, аеропорт Картаге) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 8 624 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Alitalia разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туніс?

Дешевий авіаквиток Київ - Туніс - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Туніс, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Туніс та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Туніс. Окрім прибуття в Картаге можуть бути рейси Alitalia в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Туніс можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Туніс може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Alitalia.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Туніс можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Alitalia по напряму в Туніс можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Туніс: