Пунта-КанаКиїв
Стоимость от 39 442 грн
Бронювати Київ


Рейс: AF0969
выполняет Air France
Домініканська республіка
21:05
Пунта-Кана, Домініканська республіка
Пунта-Кана (PUJ)
Франція
10:35
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Рейс: AF1752
выполняет Air France
Франція
12:30
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Україна
16:40
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Пунта-Кана - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Пунта-Кана (Домініканська республіка, аеропорт Пунта-Кана) від авіакомпанії Air France в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 39 442 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Україна?

Дешевий авіаквиток Пунта-Кана - Київ - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Київ, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Пунта-Кана - Київ та зворотній у Пунта-Кана.
  • ✔ час вильоту з Пунта-Кана і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Київ. Окрім прибуття в Бориспіль можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Київ можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Київ може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Київ можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Київ можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Київ: