МексікаліПариж
Стоимость от 26 655 грн
Бронювати Париж


Рейс: AF9941
выполняет Aeromexico
Мексика
11:19
Мексікалі, Мексика
Мексікалі (MXL)
Мексика
16:30
Мехіко-Сіті, Мексика
Хуарез (MEX)
Багаж - 1 шт
Boeing 737 MAX

Рейс: AF0179
выполняет Air France
Мексика
19:40
Мехіко-Сіті, Мексика
Хуарез (MEX)
Франція
13:35
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 1 шт
Boeing 777

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Мексікалі - Париж?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Мексікалі (Мексика, аеропорт Мексікалі) від авіакомпанії Air France в місто Париж (Франція, аеропорт Шарль де голль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 26 655 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Франція?

Дешевий авіаквиток Мексікалі - Париж - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Париж, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Мексікалі - Париж та зворотній у Мексікалі.
  • ✔ час вильоту з Мексікалі і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Париж. Окрім прибуття в Шарль де голль можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Париж можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Париж може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Париж можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Париж можна знайти по цьому посиланню