БангкокМосква
Стоимость от 12 255 грн
Бронювати Москва


Рейс: AF0165
выполняет Air France
Таїланд
10:45
Бангкок, Таїланд
Суварнабгумі (BKK)
Франція
18:15
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Багаж - 0 шт
Airbus A350

Рейс: AF1654
выполняет Air France
Франція
19:25
Париж, Франція
Шарль де голль (CDG)
Росія
00:05
Москва, Росія
Шереметьєво (SVO)
Багаж - 0 шт
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Air France Бангкок - Москва?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Бангкок (Таїланд, аеропорт Суварнабгумі) від авіакомпанії Air France в місто Москва (Росія, аеропорт Шереметьєво) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 12 255 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Air France разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Росія?

Дешевий авіаквиток Бангкок - Москва - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Москва, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Бангкок - Москва та зворотній у Бангкок.
  • ✔ час вильоту з Бангкок і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Москва. Окрім прибуття в Шереметьєво можуть бути рейси Air France в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Москва можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Москва може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Air France.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Москва можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Air France по напряму в Москва можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Москва: