ЦюріхКиївЦюріх
Стоимость от 7 427 грн
Бронювати Київ


Рейс: PS472
выполняет МАУ
Швейцарія
13:20
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Україна
17:05
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 0 шт
Boeing 737

Рейс: TK1256
выполняет Turkish Airlines
Україна
15:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
18:10
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Багаж - 20 K
Airbus A321

Рейс: TK1911
выполняет Turkish Airlines
Туреччина
21:20
Стамбул, Туреччина
Стамбул (IST)
Швейцарія
22:25
Цюріх, Швейцарія
Цюріх (ZRH)
Багаж - 20 K
Airbus A321

Як знайти і купити квитки МАУ Цюріх - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Цюріх (Швейцарія, аеропорт Цюріх) від авіакомпанії МАУ в місто Київ (Україна, аеропорт Бориспіль) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 7 427 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Цюріх - Київ від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Україна. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Цюріх - Київ від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Київ - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Київ недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Київ (IEV) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Цюріх в Київ від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Цюріх - Київ, оператором якого є компанія МАУ, можна забронювати за вартістю 7 427 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Цюріх (Швейцарія) і прибуває до аеропорту Бориспіль (Україна).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Київ: