ХарківАнкара
Стоимость от 5 012 грн
Бронювати Анкара


Рейс: PS26
выполняет МАУ
Україна
17:00
Харків, Україна
Харків (HRK)
Україна
18:00
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Рейс: PS721
выполняет МАУ
Україна
20:15
Київ, Україна
Бориспіль (KBP)
Туреччина
22:10
Анкара, Туреччина
Анкара Есенбога (ESB)
Багаж - 1 шт
Boeing 737

Як знайти і купити дешеві квитки МАУ Харків - Анкара?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Харків (Україна, аеропорт Харків) від авіакомпанії МАУ в місто Анкара (Туреччина, аеропорт Анкара Есенбога) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 5 012 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії МАУ разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Туреччина?

Дешевий авіаквиток Харків - Анкара - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Анкара, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Харків - Анкара та зворотній у Харків.
  • ✔ час вильоту з Харків і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Анкара. Окрім прибуття в Анкара Есенбога можуть бути рейси МАУ в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Анкара можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Анкара може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад МАУ.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Анкара можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії МАУ по напряму в Анкара можна знайти по цьому посиланню