ХарківБейрут
Стоимость от 6 966 грн
Бронювати Бейрут


Рейс: PC0427
выполняет Pegasus
Україна
16:00
Харків, Україна
Харків (HRK)
Туреччина
19:10
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Багаж - 20 K
Airbus A320

Рейс: PC0863
выполняет Pegasus
Туреччина
22:00
Стамбул, Туреччина
Сабіха (SAW)
Ліван
22:45
Бейрут, Ліван
Бейрут (BEY)
Багаж - 20 K
Airbus A321

Як знайти і купити дешеві квитки Pegasus Харків - Бейрут?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Харків (Україна, аеропорт Харків) від авіакомпанії Pegasus в місто Бейрут (Ліван, аеропорт Бейрут) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 6 966 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Pegasus разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Ліван?

Дешевий авіаквиток Харків - Бейрут - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Бейрут, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Харків - Бейрут та зворотній у Харків.
  • ✔ час вильоту з Харків і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Бейрут. Окрім прибуття в Бейрут можуть бути рейси Pegasus в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Бейрут можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Бейрут може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Pegasus.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Бейрут можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Pegasus по напряму в Бейрут можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Бейрут: