КиївМайямі
Стоимость от 13 645 грн
Бронювати Майямі


Рейс: LO0756
выполняет LOT
Україна
06:05
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Польща
06:40
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Багаж - 1 шт
Embraer 170

Рейс: LO0029
выполняет LOT
Польща
12:05
Варшава, Польща
Шопена (WAW)
Сполучені Штати
17:30
Майямі, Сполучені Штати
Маямі (MIA)
Багаж - 1 шт
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки LOT Київ - Майямі?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Київ (Україна, аеропорт Жуляни) від авіакомпанії LOT в місто Майямі (Сполучені Штати, аеропорт Маямі) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 13 645 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії LOT разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Сполучені Штати?

Дешевий авіаквиток Київ - Майямі - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Майямі, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Київ - Майямі та зворотній у Київ.
  • ✔ час вильоту з Київ і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Майямі. Окрім прибуття в Маямі можуть бути рейси LOT в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Майямі можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Майямі може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад LOT.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Майямі можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії LOT по напряму в Майямі можна знайти по цьому посиланню

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Майямі: