ОдесаТашкент
Стоимость от 9 113 грн
Бронювати Ташкент


Рейс: B20834
выполняет Belavia
Україна
02:05
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Білорусь
04:35
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Багаж - 20 K
Embraer 175

Рейс: HY0710
выполняет Uzbekistan
Білорусь
13:15
Мінськ, Білорусь
Мінськ 2 Інтернешнл (MSQ)
Узбекистан
20:00
Ташкент, Узбекистан
Східний (TAS)
Багаж - 20 K
Boeing 767

Як знайти і купити дешеві квитки Uzbekistan Одеса - Ташкент?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії Uzbekistan в місто Ташкент (Узбекистан, аеропорт Східний) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 9 113 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Uzbekistan разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Узбекистан?

Дешевий авіаквиток Одеса - Ташкент - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Ташкент, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Одеса - Ташкент та зворотній у Одеса.
  • ✔ час вильоту з Одеса і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Ташкент. Окрім прибуття в Східний можуть бути рейси Uzbekistan в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Ташкент можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Ташкент може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Uzbekistan.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Ташкент можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Uzbekistan по напряму в Ташкент можна знайти по цьому посиланню