ОдесаКиївОдеса
Стоимость от 1 932 грн
Бронювати Київ


Рейс: 7B7104
выполняет Bees
Україна
16:30
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Україна
17:30
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Багаж - 0 K
Boeing 737

Рейс: 7B7103
выполняет Bees
Україна
07:00
Київ, Україна
Жуляни (IEV)
Україна
08:00
Одеса, Україна
Одеса Центр (ODS)
Багаж - 0 K
Boeing 737

Як знайти і купити квитки Bees Одеса - Київ?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Одеса (Україна, аеропорт Одеса Центр) від авіакомпанії Bees в місто Київ (Україна, аеропорт Жуляни) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і оформіть бронювання.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 1 932 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Bees разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту. Для Вашої зручності ми, також, показуємо ціни на квитки на літак Одеса - Київ від інших авіакомпаній.

Ми допоможемо знайти найдешевші квитки в Україна. Скористайтеся нашим каталогом, в якому ви знайдете усі кращі пропозиції Одеса - Київ від усіх перевізників.

  • 💡 Купуйте авіаквитки відразу в обидві сторони, квиток в один бік в Київ - може коштувати дорожче, ніж з поверненням.
  • 💡 Купуйте заздалегідь. Кращий спосіб купити авіаквитки в Київ недорого - це забронювати їх заздалегідь. Бронюйте переліт за два-три місяці і відразу туди і назад.
  • 💡 Якщо замовити авіаквиток на рейс в Київ (IEV) за тарифом без багажу, за умовами якого можна узяти тільки ручну поклажу в салон, то вийде пристойно дешевше чим квиток з багажем.

При пошуку авіаквитків ми знаходимо відразу усі варіанти перельотів з Одеса в Київ від усіх авіакомпаній, які виконують рейси по заданому напряму. iFly порівнює ціни більше 700 авіакомпаній і декількох систем бронювання.

Переліт Одеса - Київ, оператором якого є компанія Bees, можна забронювати за вартістю 1 932 грн онлайн на сайті iFly. Виконується переліт з аеропорту Одеса Центр (Україна) і прибуває до аеропорту Жуляни (Україна).

Другие перевозчики, которые выполняют рейсы по направлению в Київ: