БакуХо Ші Мін Сіті
Стоимость от 36 321 грн
Бронювати Хо Ші Мін Сіті


Рейс: QR0354
выполняет Qatar
Азербайджан
03:25
Баку, Азербайджан
Гейдар Алієв (GYD)
Катар
05:10
Доха, Катар
Доха (DOH)
Багаж - 35 K
Airbus A320

Рейс: QR0970
выполняет Qatar
Катар
02:35
Доха, Катар
Доха (DOH)
В'єтнам
14:25
Хо Ші Мін Сіті, В'єтнам
Тан Сон Нат (SGN)
Багаж - 35 K
Boeing 787

Як знайти і купити дешеві квитки Qatar Баку - Хо Ші Мін Сіті?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Баку (Азербайджан, аеропорт Гейдар Алієв) від авіакомпанії Qatar в місто Хо Ші Мін Сіті (В'єтнам, аеропорт Тан Сон Нат) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 36 321 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Qatar разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в В'єтнам?

Дешевий авіаквиток Баку - Хо Ші Мін Сіті - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Хо Ші Мін Сіті, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Баку - Хо Ші Мін Сіті та зворотній у Баку.
  • ✔ час вильоту з Баку і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Хо Ші Мін Сіті. Окрім прибуття в Тан Сон Нат можуть бути рейси Qatar в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Хо Ші Мін Сіті можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Хо Ші Мін Сіті може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Qatar.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Хо Ші Мін Сіті можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Qatar по напряму в Хо Ші Мін Сіті можна знайти по цьому посиланню