ТенеріфеКраків
Стоимость от 13 047 грн
Бронювати Краків


Рейс: LH4381
выполняет
Іспанія
15:20
Тенеріфе, Іспанія
Тенеріфе Південь (TFS)
Німеччина
21:10
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Багаж - 1 шт
Airbus A320

Рейс: LH1370
выполняет Lufthansa
Німеччина
21:55
Франкфурт, Німеччина
Франкфурт (FRA)
Польща
23:25
Краків, Польща
Краків Баліце (KRK)
Багаж - 1 шт
Airbus A320NEO

Як знайти і купити дешеві квитки Lufthansa Тенеріфе - Краків?

Для пошуку і купівлі авіаквитка з міста Тенеріфе (Іспанія, аеропорт Тенеріфе Південь) від авіакомпанії Lufthansa в місто Краків (Польща, аеропорт Краків Баліце) натисніть кнопку "БРОНЮВАТИ" і забронюйте авіаквиток.

Скільки коштує?

Найнижча ціна стартує від 13 047 грн. Ці пропозиції від авіакомпанії Lufthansa разом з сайтом iFly допоможуть вам підібрати найзручніший варіант для перельоту за найкшащою ціною авіаквитка на літак.

Як знайти найдешевший авіаквиток на рейс в Польща?

Дешевий авіаквиток Тенеріфе - Краків - це дуже часто не самі зручні рейси по тривалості подорожі, а також за часом вильоту/прильоту. За допомогою фільтрів, в результатах пошуку на сайті iFly.ua, можна легко вибрати саме такий варіант перельоту в Краків, який відповідає критеріям:

  • ✔ купівля квитків на рейс туди-назад обходиться дешевше чим в один бік. Сервіс iFly рекомендує відразу перевірити ціни на квитки Тенеріфе - Краків та зворотній у Тенеріфе.
  • ✔ час вильоту з Тенеріфе і прибуття до найбільш зручного аеропорту в Краків. Окрім прибуття в Краків Баліце можуть бути рейси Lufthansa в інші аеропорти.
  • ✔ кількість пересадок та їх тривалість, як і аеропорти пересадок;
  • ✔ авіакомпанія або альянс які виконують рейси;
  • ✔ купівля в агентстві, онлайн або безпосередньо в офісі авіакомпанії. Часто ціни і умови бронювання авіаквитків у агентів значно кращі і зручніше чим у авіакомпанії;
  • ✔ ціни авіаквитків в Краків можуть значно варіюватися, залежно від дати і часу рейсу.

Таким чином, найдешевший квиток в Краків може виявитися не найзручнішим варіантом перельоту. Як правило, краще вибрати квиток трохи дорожче, на прямий рейс, в зручний аеропорт, та обрати перевірену авіакомпанію, як наприклад Lufthansa.

Вибір, як завжди, залишається за Вами - а наш сервіс пошуку авіаквитків допоможе зробити його швидко, та так, що оптимально відповідає вашому запиту.
Усі варіанти з низькими цінами на авіаквитки в Краків можна побачити по за цим посиланням

Норма провезення багажу

Норми перевезення багажу авіакомпанії Lufthansa по напряму в Краків можна знайти по цьому посиланню