Бюджетні авіакомпанії лоу-кост: як літати безкоштовно?

Декілька авіаперельотів по Європі за 50 євро? ! Це не фантастика! Часті подорожі не є синонімом дорожнечі. Завдяки наявності на ринку бюджетних авіакомпаній багато хто може дозволити собі подорожувати, складаючи цікавий індивідуальний маршрут і при цьому істотно економити на авіа перельотах. У цій статті я розповім про принципи роботи бюджетних авіакомпаній і поділюся своїм досвідом про те, як можна літати часто і дешево.

Є два підходи до подорожей: заплатити один раз по система "все включено" або заплатити в 2-3 рази менше за необхідні вам опції. Другий варіант істотно дешевше, однак уникнути зайвих хвилювань і головного болю вам допоможе тільки ваша ретельна підготовка перед поїздкою.

У 2008 році на український ринок вийшов перший лоу -кост Wizz Air Україна. Квитки на літак за менш ніж за 10 євро в одну сторону спочатку викликали недовіру, подив, а потім справжній фурор.

Бюджетна авіакомпанія (англ. low - cost carrier, low - cost airline, також англ. No - frills carrier, discount carrier, budget carrier) - авіакомпанія, яка пропонує вкрай низьку плату за переліт в обмін на відмову від більшості традиційних пасажирських послуг.

Батьківщина концепції лоу -кост - США, звідки вона поширилася в Європі спочатку 90 -х і надалі в багатьох країнах світу. Термін лоу -кост часто застосовується до будь-яких авіакомпаніям з низькими цінами на квитки і обмеженим набором послуг, незалежно від їх операційних моделей, лоу -кост авіакомпанії не варто змішувати з регіональними авіакомпаніями, які працюють на коротких рейсах без сервісу або з авіалініями з повним сервісом, але обмежують набір послуг.

Лоу -кост перевізники є там, де відстані між містами порівняно невеликі і є хороший і постійний пасажиропотік. Ідеальними регіонами для бюджетних перевізників є Європа, Південно-Східна Азія, Індія. У Південній Америці відстані дуже великі і лоу -костів в " європейському ціновому діапазоні " там немає. У Китаї незважаючи на величезний пасажиропотік є державне регулювання цін на авіаперевезення, тому лоу -костів там теж немає. США - це батьківщина лоу -костів, проте у мене немає досвіду використання ними там, тому нічого написати не зможу з цього приводу.

***************************************************************

Бюджетні авіакомпанії: Як літати безкоштовно?
Є два підходи до подорожей: заплатити один раз по система "все включено" або заплатити в 2-3 рази менше за необхідні вам опції. Другий варіант істотно дешевше, однак уникнути зайвих хвилювань і головного болю вам допоможе тільки ваша ретельна підготовка перед поїздкою

Три типу бюджетних авіакомпаній
Представниками першого типу бюджетних авіакомпаній в Європі є Ryanair. WizzAir є перебуває в проміжку між нижчою і середньої групою

А чому так дешево? Що дозволяє бюджетним авіакомпаніям знижувати тариф?
Бюджетні авіакомпанії - це дуже прибутковий бізнес. Лідируючі позиції в Європі зайняли EasyJet і Ryanair, а вже потім йшли BritishAirways та інші гіганти